SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Dirbame pagal kokybės vadybos sistemą ISO 9001:2008, aplinkos apsaugos sistemą ISO 14001:2004 bei darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą OHSAS 18001:2007
KOMPANIJA
Mūsų sėkmės formulė – didelė profesionalų komanda, tarptautinė patirtis, teisingi partneriai ir asmeninis dėmesys klientui.

Techninė dokumentacija

 

Išvados-rekomendacijos:

 

Atsižvelgiant į dūmtraukių (kaminų) apžiūrų rezultatus, daromos išvados apie jų remonto reikalingumą ir remonto darbų apimtis. Siūlome technologinius sprendinius būtinus prailginti dūmtraukių eksplotacijos trukmę.

 

Techniniai pasai:

 

Mūsų įmonės kvalifikuoti specialistai ruošia kaminų pasus.

Dūmtraukio (kamino) techninis pasas, dūmtraukio (kamino) naudojimo ir priežiūros žurnalas yra įmonės griežtos apsakaitos dokumentai. Duomenys apie dūmtraukį ir jo konstrukcijas, apžiūrų ir inžinerinių tyrimų vykdymą, avarijas ir dūmtraukio pažeidimus bei žinios apie atliktus dūmtraukio remontus, rekonstrukcijas ir modernizacijas kaupiami dūmtraukio pase, o apie jų eksploatacijos sąlygas ir faktinius režimus – dūmtraukio naudojimo ir priežiūros žurnale.