SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Dirbame pagal kokybės vadybos sistemą ISO 9001:2008, aplinkos apsaugos sistemą ISO 14001:2004 bei darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą OHSAS 18001:2007
KOMPANIJA
Mūsų sėkmės formulė – didelė profesionalų komanda, tarptautinė patirtis, teisingi partneriai ir asmeninis dėmesys klientui.

Metaliniai dūmtraukiai

 

Remontas

 

Atliekame metalinių dūmtraukių, paprastai tariant kaminų, rekonstrukciją – remontą. Virinimo darbai, antikorozinis padengimas įvairiomis dangomis: epoksidas-poliuretanas, stiklo pluoštas, anglies pluoštas, įvairios dervos (apsaugai nuo rūgščių, šarmų, kt.), hidroizoliacinės dangos. Įrengiame naujai lipynes, lipynių aptvėrimus, apžvalgos aikšteles mobilaus ryšio operatoriams, signalinį apšvietimą, sustipriname konstrukcijas. Pervaržome esamas atotampas, atstatome dūmtraukį į geometrinę ašį, naudoti nebetinkamas dalis keičiame naujomis, nerūdijančio plieno, taip pat atliekame visus darbus susijusius su dūmtraukio eksploatacija.

 

Naujų dūmtraukių statyba

 

Gaminame ir montuojame įvairaus aukščio ir skersmens metalinius pristatomus ir save laikančius dumtraukius iš juodo arba nerūdijančio plieno (AISI 316; KORTEN ir kt.). Įrengiant naujus pamatus.

Dūmtraukiai gali būti įrengiami apšiltini su plastikiniais įdėklais, įdėklais iš anglies pluošto, įdėklais iš stiklo pluošto.

 

Kaminų įdėklai:

 

Montuojame įdėklus iš nerūdijančio plieno, stiklo pluošto, anglies pluošto į esamus metalinius kaminus juos apšiltinant termoizoliacinėmis medžiagomis.

 

Dūmtraukių demontavimas

 

Demontuojama metalinius dūmtraukius, išardome pamatus, atstatome veją. Utilizuojame ir pristatome atliekas į specializuotas atliekų tvarkymo įmones.